Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nő a mellem?

Miért nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
Már 14 éves vagyok 2 hónap múlva leszek 15. Amióta élek 1 cm se nőtt a mellem. Igaz vékony vagyok, 41 kg és 160 cm. Már kb. egy éve megjött. Tudom, hogy nem ezzel kellene foglalkoznom, de az osztálytársaimnak mindnek nagy, csak nekem nem. Még melltartóval is nagyon kicsi a többiekéhez képest. :(
2013. szept. 25. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
"Ne azt nézd, hogy más lánynak már nagyobb melle van, mert attól ők semmivel sem értékesebbek! Azt kéne már megérteni, hogy mindenki más ütemben fejlődik, de senki nem tehet róla, hogy hogyan!!! Nem a testi fejlődés alapján kell magatokat és egymást megítélni!!!" Ezt másnak írtam, de Neked pont ugyanezt tudnám írni!
2013. szept. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18-20 éves korig nőhet, utána már csak terhességtől.
2013. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem aggodalmadat, én is hasonló voltam, de kb 15 és fél éves koromban nőt egy egész komoly adagot. Most sem tejcsarnok, de azért már elégedett vagyok vele.
2013. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!