Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat jobb oldalon a...

Mitől fájhat jobb oldalon a mellem magasságában a bordám?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdtem el érezni először, de nem ütöttem meg amúgy, hanem egyszercsak elkezdett fájni. Nem elviselhetetlen a fájdalom, inkább csak akkor érzem, ha arra az oldalra fekszem, ha nyújtózkodok, vagy ha megnyomom. A mellem magasságában fáj és egészen le a bordák alsó részéig érzem egy sávban a fájdalmat. Ma reggel mikor felkeltem akkor jobban fájt, de ahogy mozogtam jobb lett. Aztán bekentem fájdalomcsillapító kenőccsel és most nem fáj annyira. Van egy 17 hónapos lányom. Lehet hogy rosszul emeltem meg és attól fáj, vagy mi lehet szerintetek?
2013. szept. 18. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos meghuzodott vagy esteleg beszorult a levegő, de mivel inkább mozgásra érzed igy valószinübb a meghúzódás.
2013. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!