Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindjárt 14 éves leszek és...

Mindjárt 14 éves leszek és még mindig nem nő semmit a mellem. Miért?

Figyelt kérdés
8. osztályba járok, lassan 14 leszek és még mindig nem nő semmit a mellem. Az osztályban már mindegyik lánynak szép formás és nagy melle van, egyedül nekem ilyen lapos. Igazából nem is zavarna hogy még nem nő, de a többiek ezt szóvá teszik. ( Pl.: xy-nak még mindig nem nő a melle! xy mikor nő már meg a melled? stb...) És ráadásul a pasim előtt is mondják, ami mégjobban zavar. Már odáig fajultak a dolgok hogy nyáron is KABÁTBAN/PULCSIBAN közlekedek, hogy ne látszódjon hogy nincs mellem. Mondhatni már pánikba estem emiatt. Segítsetek!

2013. szept. 25. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb amit teszel,ha szégyelled.Ne tedd. Nincs mit szégyelni.Majd megnő.Valakinek már 12 évesen megnő neked valószínű nem lesz sosem nagy melled. csak olyan 70-75-ös. Ami nem baj.Én speciel mindig a kicsi melleket szerettem,és a feleségemé is kicsi. Ugyhogy soha ne szégyeld
2013. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Nem kell aggódni. Bár tudom, hogy mondani a legkönnyebb.

Először is nézz körül a családban. Édesanyádtól és nagymamáidtól örökölted elsősorban a géneket, vagyis ha nekik is kicsi, számíts te is hasnolókra. Jah, és gondolj arra, hogy a mell növekedés nagyon sokáig tart. Még akkor is változik a mérete, amikor már érett nő vagy és épp várandós kismama...

Másodsorban, fogadd el, hogy nincs két egyforma ember. Így nem is fejlődhetnek egyszerre. Lehet, hogy csak későn érő típusba tartozol és idővel te is 'kikerekesz'. Ne görcsöéj rá és főleg ne hagyd, hogy ezzel bárki is elrontsa a kedved vagy eltiporja az önbizalmad.

A pozitív oldalát nézve, gondolj arra, hogy neked fog legkevésbé lógni és megereszkedni.


18L

2013. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a kisebb mellű lányok jönnek be!:D


17/F

2013. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anyukámnak és nővéremnek eléggé nagy mellei vannak. (melltartóméretet nem tudok mondani, de nagyok) És azt mondták hogy nekik is kb. ebben a korban kezdett el fejlődni. Viszont engem zavar hogy még mindig semmi...
2013. szept. 25. 19:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg nem kell szégyelni.Mert nincs mit.A nőt nem a melléről értékeljük hanem a viselkedéséről .

amugy az 1-es voltam :)

2013. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell szégyellni! Amiről nem tehetsz az nem ciki!! Aki meg ilyenért bánt azt meg sem érdemli h hozzászólj!! Majd neked is megnő! Ja és attól senki nem lesz értékesebb, vagy jobb ha nagy a melle!

Egyébként is rengeteg férfi/fiú a kisebb mellű nőket szereti! :)

Fel a fejjel semmi baj, kitartás!! Nyáron meg ne hordj pulcsit mert rád olvad!! :D

2013. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom nem szégyellni...:))
2013. szept. 25. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy más lánynak már nagyobb melle van, mert attól ők semmivel sem értékesebbek! Azt kéne már megérteni, hogy mindenki más ütemben fejlődik, de senki nem tehet róla, hogy hogyan!!! Nem a testi fejlődés alapján kell magatokat és egymást megítélni!!!
2013. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt csak ők nem értik meg, és büszkék rá hogy nekik olyan nagy...
2013. szept. 26. 15:03
 10/15 anonim ***** válasza:
A 06:38-as vagyok. De arra nem lehetnek büszkék a nagy mellű lányok, hogy lenézik a kis mellűeket!
2013. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!