Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedves szülinaposok! Mindjárt...

Kedves szülinaposok! Mindjárt itt a szülinapom nekem is, de nem érzem magam annyinak, amennyi leszek. Ki hogy van ezzel? Ha belegondoltok, elhiszitek, hogy tényleg annyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
konkrétabban 17 leszek, és nagyon furcsa belegondolni, hogy már csak egy év, és nagykorúság... o.O
2013. márc. 10. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 17 leszek, de majd csak nyáron...Gondolkodtam ezen amúgy én is.Én sem érzem egyáltalán annyinak amennyi vagyok.Szerintem a 16-hoz a 17 hatalmas nagy ugrás ha érted mire gondolok.Onnantól már csak egy év és nagykorúság...:/És nem, én nem hiszem el, hogy annyi vagyok amennyi.:)

Én egyébként nem akarok felnőni de ha így haladok soha nem is fogok.:D

2013. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem miről beszélsz :)) és igen, szerintem is elég nagy távolság van e között a két szám között :)

hát minden esetre sokan túlélték már nem? :D

2013. márc. 10. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
De, sokan....de én nem akarom "túlélni".:D Egyszerűen nem akarok felnőni és kész.:D Sajnos ez nem kívánságműsor...
2013. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát végül is mért ne maradhatnánk lélekben "gyerekek"? :D az a legjobb :))
2013. márc. 10. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, úgy van, jól mondod!:D
2013. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!