Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 15 éves lány vagyaok a...

Én 15 éves lány vagyaok a barátom 19,4 éve járunk és lelkileg ki vagyok bővebben lent?

Figyelt kérdés
gyerekszerelemnek indult, de komolyra fordult egy éve. egyszer majdnem lefeküdtünk de önuralommal visszafogtuk magunkat mert nem akartuk hamar lelőni az elsőt. szóval később meg lett az első azóta is együtt vagyunk...gumi kiszakadt nem rég és eset utáni tabi nem hatott nem tudom miért....abortuszom volt amit a barátom apja végzett a magánrendelőjében...apum amerikában él anyum pedig 2 hétig angliában dolgozik...már testileg tól vagyok az abortuszon de lelkileg nem...ha akartam volna sem atrthattam volna meg mert a magzatnak szívelégtelensége volt....lelkileg nagyon kivagyok és ezt Gabim is észrevette....mit csináljak?
2009. nov. 6. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
gratulálok nektek...
2009. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Bassszus, 11 évesen már barátod volt.. Aki akkor volt 15.. Úristen, hol volt az esze...
2009. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
magadban kell lezárniaa dolgot a pasid max segithet
2009. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek a másodikkal.
2009. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen meg s elepődj, tanár vagyok, és vak meg nem, pontosan tudom, a 13-15 éves korosztály már teljesen aktív szexuális életet él, na most ezek szerint ő az átlagnál egy cseppett fejlettebb volt biológiailag ...

Van ilyen, de azért nézd, ilyen fitalaon kevésbé valószínű, hogy ő lesz életed párja.

És pontosan mit is nem tudsz feldolgozni ? De nekem magas hogyan nem hatott az a k tabletta ...

2009. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azt mondták h valószínűleg azért nem hatott mert nem rég műtötték a lábamat és még arra kapok már speciális gyógyszereket mert társas versenytáncon egy emelésnél leestem és nekicsapódtam a bordásfalnak.....ténylge csak gyerekszerelemnek indult de Gabi máig is azt mondja h velem szeretné leélni az életét
2009. nov. 6. 21:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, hogy így alakult, de itt tényleg valami bibi van. Pontosan hány hetesen volt az abortuszod? Mármint hány hetes terhes voltál? A tablettát rendeltetésszerűen használtad? Nézd, az abortusz egy olyan dolog, ami megtörténhet az életben. Te emellett döntöttél nyilván nem véletlen. Ráadásul azt írod, hogy a magzat beteg is volt, így ha akartad volna sem lett volna más választásod. Ha segít menj el pszichológushoz, ők csak beszélgetnek veled, de hidd el tudnak segítséget nyújtani.
2009. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bennem más kérdések fogalmazódtak meg: 1.) abortuszt nemigen szoktak magánrendelőben végezni, kórházi körülmények kellenek. 2.) abortuszt 12.hét előtt végeznek. Megtartott terhességnél is a 11-13. héten lehet először fejlődési rendellenességeket vizsgálni. Mit látott biztosan a barátod apukája a magzat szívén?


Tényleg rémisztő, hogy ilyen fiatalon, szinte gyerekfejjel már nemi életet éltek (általánosságban is így van, nemcsak rád gondolok, hanem a korosztályodra). Egy nem kívánt terhesség egész életedre meghatározó, negatív emlék marad.


Sajnálom, hogy így történt, próbáld úgy tekinteni, hogy nem volt más lehetőség. Vigyázzatok az óvszerrel és ha mégis újra elszakadna, a tinédzserambulanciára menj.

2009. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na igen, pont ezért kérdeztem rá én is, amiért az előttem szóló. Nem véletlenül van egy olyan szabály, hogy terhességmegszakítást 12. hétig szociális okokból végzik el, 20. hétig pedig akkor, ha a magzat betegsége az élettel összeegyeztethetetlen, vagy ha az anya életére veszélyt jelent. Magánrendelőben még csak csak el lehet végezni, de utána szükséges a megfigyelés, kivéve, ha valaki saját felelősségére hazamegy.
2009. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Nos..úgy látom itt nagy része az embereknek csak leszól.

Nem arról van szó, hogy nem védekeztetek, hanem arról, hogy kiszakadt a gumi, ami BÁRKIVEL MEGESHET.Az pedig, hogy a tabletta nem hatott még egy szerencsétlen összjátéka a dolgoknak.Ezek után pedig el kellett vetetni a babát, azt hiszem nincsen miért rosszul érezd magad, hiszen beteg lett volna, lehet meghalt volna, ha megtartottad volna, akkor is.Ő most nem lehetett a tiétek, de ne aggódj lesz majd másik babátok, aki majd pótol mindenért, és aki majd "jókor" érkezik, és boldogok lesztek vele.Ennek valamiért most így kellett lennie.Fogd föl ezt egy figyelmeztetésnek, néha furcsa dolgokat játszik velünk az élet.

Azt mondják, ami nem öl meg megerősít.Közhely, de így van, tovább kell lépned, fel a fejjel! :)

22l

2009. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!