Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lány vagyok és nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány vagyok és nemrég kezdtem az önkielégitést. Orgazmus után lelkileg mindig szarul érzem magam depis leszek és nincs kedvem semmihez. Mitöl van ez igy? Lécci értelmes válaszokat irjatok

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves?
2010. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Talán lelkiismeret furdalást érzel? Hány éves vagy?

Ezt nem kell szégyellni, természetes dolog h az embernek vannak szükségletei :D

2010. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez valamiféle bűntudatból fakad,nekem akkor volt hasonló fiatalkoromban,amikor még szűz voltam,és a barátommal például pettingeltünk vagy ilyesmi.De aztán ez elmúlt magától.Nálad is el fog múlni:)
2010. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem magam így, ha nagyon elkapkodom, és elmegyek, mielőtt igazán kielégülnék. Ha eléggé elnyújtom, remekül érzem magam.
2010. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elvileg feldobottnak kellene lenned, de tényleg számít a korod is. Nem tiltotta valaki az ilyesmit? Esetleg sok ostoba mende-mondát nem hallottál? Sokan csinálják, nem kell depizned, sőt tapasztalatszerzésnek is jó. Ha lesz majd barátod, könnyebben rá tudod vezetni, hogy mi a kellemes, és mi nem az. Szóval nyugi.
2010. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

ja,nincs miért rosszul érezd magad,sőt örülj,mert sok "szivástól" mented meg magad azzal, h mire oda kerülsz,ismerni fogod a tested(nem biztos h ezt most érted, de mind1 is)


kellemest...:)

2010. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10-12évesen még én is éreztem bűntudatot..ma már nem!
2010. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdéseket:)
2010. máj. 1. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy darabig en is hasonloan ereztem, amikor kb 10-16 eves voltam. Azota nincs :)

25/L

2010. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem sokára mindegy lesz,csak csináljon a barátod olyan érzést... :)
2010. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!