Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell váldékozás. Az egyik...

Mell váldékozás. Az egyik mell bimbóban körül van egy zöld folt (lehet megütöttem) és abból a mellemból ki lehet kaparni ilyen fehér váladékot. A másik az rendben van. Nagyon megijedtem. Ez normális? 13/L

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
De nem fáj, észre sem vettem hogy megütöttem volna. Azt olvastam hogy csak nagyobb ütéstől lehet baja.
2013. szept. 26. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt a kaparás dolgot nem értem. A bimbóból kaparod? az nem kellemetlen? folákony állagú vagy olyan mint a kis miteszerek?
2013. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Folyékony fehér. Hát ott van a mellmimbóban és lehet látni és néha kijön olyan mint a testápoló...
2013. szept. 26. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem anyádnak mondd el és menjetek orvoshoz. Még a háziorvos is megteszi, majd elirányít máshová, ha kell.
2013. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!