Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok Középsuliban Nálatok...

Lányok Középsuliban Nálatok hogy zajlik a védőnői/orvosi szűrés? Volt kellemetlen élmény?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem különösebben. Kiló, cm mérés, látásvizsgálat, meg persze a MENZESZINKVIZÍCIÓÓÓÓ
2013. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szem vizsgálat, hallás vizsgálat, vérnyomás mérés, magasság mérése, testsúly mérése és, amit rühellek, hogy le kell venni a felsőt és a melltartót is. A doki előtt le kell hajolni nyújtott, összezárt lábakkal, és megnézi a gerincedet is. Ja, a lúdtalpat is meg szokták nézni. Nagyon sok rossz élményem volt már. Jól látok, de ott elhomályosodott a kép előttem, mert annyira paráztam. Remegett a kezem, és nem bírom levenni a felsőmet sem.
2013. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fehérnemű maradhatott pl harisnya is. Látás, hallás, magasság, súly meg megkérdezték, hogy rendszeres-e a menstruációm, volt a székrekedésem, meg, hogy van-e bármilyen más panaszom, mikor voltam utoljára beteg, mi volt a bajom, milyen gyakran szoktam beteg lenni. Az egész kb 15 perc. Ja és vérnyomást is mértek, szívhangot hallgattak és le kellett hajolni, majd újra felállni, hogy megnézzék, hogy nincs-e gerincferdülésem.
2013. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműt NEM kötelező levenni!!!!
2013. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Lányok, jobb ha tudjátok, hogy ez egész nem kötelező. Főleg nem bugyira vetkőzni, ha valami nem tetszik, mondd meg, hogy nem, és kész.
2013. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!