Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok erre? (hólyagh...

Mit ajánlanátok erre? (hólyaghurut) A többi lentebb.

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kezdődött a dolog, azóta is szenvedek vele... A lényeg, hogy az orvosom azt mondta, hólyaghurutom- és gyulladásom van. Kaptam rá antibiotikumot, amit rendesen beszedtem, ezt követően 1 hónapig nem is volt problémám. Azonban most újra előjött, és nagyon szenvedek vele, viszont nem szeretném magam havonta antibiotikummal mérgezni. Azt hallottam, a tőzegáfonya kapszula segíthet. Valóban? Esetleg tudtok még valamit ajánlani? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 7. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a google-n simán találsz választ a kérdésedre. Hajrá
2009. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is uebben voltam, vagyok, de már közel sem annyira bajos, mint azelőtt.

Nos nekem mindig reggelente nyom ahólyagom és fáj, gyakori vizelési ingerem van.

igazából én nem mentem el orvoshoz, mert értelme nincs, mert telenyom egy antibiotikummal, ami csak részleges ideig használ.

Én nyáron (akkor jön ki főleg) ittam sok-sok vizet!!! most már nem kell annyit de a folyadékot ne hanyagold el!

Én tőzegáfonya-kapszulát vettem a Herbáriában, és mindennap szedtem. Gyártótól függően 60 kapszula kb. 2000-4000 Ft között van, és már a harmadik napon megszűnt(!!!!) a hólyagfájdalmam!!!!

Sajnos később (kb. egy hónap múlva) abbahagytam mert azt hittem attól hullik a hajam. De lehetséges hogy nem.


Azóta csak ritkán van tünetem, akkor is elmúlik!!!


Én azt ajánlom neked, hogy próbáld meg a tőzegáfonyát! szedd legalább két hónapig, mert mellékhatása nincs, mert nem gyógyszer, de gyógyhatású készítmény.

Éa ajánlom a melegvizes-sós ülőfürdőt is, nekem az enyhébb hurutot-felfázást megszüntette!!!

Szóval ez a kettő. Mondom: nem kell antibiotikum.

N/27

2009. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

sajnos a hólyaghurut egy olyan dolog ami nem múlik el a szervezetedből csak úgy. lehet, hogy a tünetek elmúlnak, de maga a fertőzés benned marad és minden egyes alkalommal előjöhet, ha kicsit megfázol, vagy ha intenzívebben szeretkezel. A tőzegáfonya szuper, hogy a tüneteket enyhítse, sőt ajánlom az Urogin-t is. Azonban az antibiotikumos kezelés sajnos szükséges.

Énis nagyon hajlamos vagyok hólyaghurutra, volt hogy havonta előjött, de odafigyeléssel el lehet kerülni.

Fontos lenne tudnod, hogy szerinted mitől jött elő. Leggyakrabban felfázástól és a szeretkezéstől jön elő. Utóbbi esetben a súrlódás miatt és mert a húgycsőnyílás és a hüvelybemenet nagyon közel van egymáshoz, így a bacik szabadon vándorolnak.

Nekem a következőt ajánlotta az orvosom a kezelésére az antibiotikum mellé: tőzegáfonya, cickafarkfű teában ücsörgés, rengeteg teaivás, tartsd melegen az alhasadat.

És miután elmúlt kaptam hüvely PH helyreállító kúpot (pont mert az antibiotikum szétszedte a hüvely flóráját).

Szóval menj vissza a dokihoz, mondd el neki, hogy már megint előjött, mondd el neki a félelmeid az antibiotikummal kapcsolatban, és kérdezz rá a hüvely Ph helyreállító kúpra(Gynoflor-t kaptam én annó).

És mostmár lekopogom de nagyon régóta semmi bajom nincs.

Gyógyulj meg!

2009. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, sok okosat mondtatok, megfogadom őket! :)
2009. nov. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!