Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha több a folyás a szokottnál,...

Ha több a folyás a szokottnál, akkor közeledik a mensi? Az állaga normális. A többi lent. + még egy kérdés. Barnázás mindig lessz? 14/L

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 28.nap mensi után..és most több a fehér folyásom.Az elsőnél elöbb barnáztam, aztán véreztem.Ez mindig igy lessz vagy csak az elsőnél szokott, és az is lehet hogy több fehérfolyás után egyből megjön?Egyáltalán számit az h több vagy, csak ugy betoppanhat egyből?tapasztalatlan vagyok, segitsetek!:(

2013. okt. 2. 16:12
 1/3 anonim válasza:
Ha még csak most jött meg először/másodszor akkor egy darabig ez így marad,az elején még bármikor megjöhet úgyhogy csak annyit tudok ajánlani hogy mindig tarts magadnál betétet vagy tampont amit használsz,hogy ne érjen váratlan "meglepetés".Ez egy darabig így lesz de nyugi utána kb fél/egy év után be fog állni rendes időtartamokra.Én is nagyon utáltam az elején amikor nem számítottam rá és egyszer csak megjött. 17/L
2013. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De ha van még kérdésed nyugodtan írj üzit (első voltam)
2013. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. okt. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!