Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős sűrű sárgás folyás,...

Csokki kérdése:

Erős sűrű sárgás folyás, megnyúlt kisajkak, ha felnyúlok egy duzzanatot érzek kb.8 cm mélyen. Néha rendes (nem menstruációs) vérzés. Normális?

Figyelt kérdés
Nem akarok nogyogyaszhoz menni edesanyammal nem vagyunk joban es nem akarom elmondani de a baratommal lassan 1 ev utan le szeretnek fekudni. 16/L
2013. okt. 2. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A sürü sárgás folyás valamilyen fertözéstöl van, ezzel mindenképpen orvoshoz kell menni.


A kisajkak alakja és mérete alkati dolog, ezzel nem kell foglallkozni.


A "duzzanat", meg amit érzel a méhszáj, az is teljesen rendbenvaló dolog, annak ott a helye.


De ettöl függeltenül menj el nögyógyászhoz. Azt nem értem, hoy jön ide, hogy nem vagy jóban anyáddal. Az orvoshoz egyedül is el tudsz menni, nem kell hozzá szülö.


De ettöl függetlenül ha ennyire tájékozatlan vagy a saját testeddel és a szexualitassal kapcsolatos temákban, akkor MIELÖTT lefekszel a barátoddal, elöttte tájékozódj, hogy milyen védekezési módok vannak (az, hogy "majd a barátod vigyáz", nem ér semmit sem).

2013. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig muszáj elmenned nőgyógyászhoz akár egyedül is, mert a sárga folyás fertőzésre utal és mindenképpen orvosi kezelést igényel.
2013. okt. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Erőps sárgás folyás valószínűleg gombás fertőzés.

Canesten combit megpróbálhatod, valószínűleg segíteni fog. Recept nélkül kapható gyógyszertárban.

2013. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sok kommentben olvastam hogy kerdezd anyukadat meg vigyen el o orvoshoz na most az en anyamat nem erdeklem itthon sincs. Nagyon koszonom a valaszokat. A verzes mitol van?:|
2013. okt. 4. 06:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja es az hogy megijedtem mert masoknak nem ekkorak a kisajkaik es a mehszajuk sincs ekkora felpuffadva es nem vereznek attol meg lehetek tajekozott.:) de koszonom elso kommentelo.
2013. okt. 4. 06:19
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

"Ja es az hogy megijedtem mert masoknak nem ekkorak a kisajkaik es a mehszajuk sincs ekkora felpuffadva es nem vereznek attol meg lehetek tajekozott.:) de koszonom elso kommentelo."


Nem tudom, mennyire vagy tényleg tájékozott.

De a folyással mindenképpen menj orvosjhoz, mert a Canestentöl csak rosszabb lesz, átmenetileg javulhat a dolog, de a fertözés közben egyre terjed és mindin vissza fog jönni. Ugyanis a kórokozók idöközben annyira megszokták a Canestent, hogy nem sokat hat.


Azt meg honnan tudod, hogy MÁSNAK mekkorák a kisajkai meg a méhszája? Mert - föként az utóbbit - nem hiszem, hogy vizsgálgatod másoknál :)


De erröl is az orvos tud valamit mondani, hogy szerinte - és hidd el, NEKI tényleg van tapasztalata - van-e valam gond a méretekkel.


16 évesen minden probléma nélkül mehetsz egyedül is nögyógyászhoz, senki nem fog ezen fennakadni.

2013. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mehetsz a folyás panaszával bőr- és nemigondozóba is és urológiára is.

Vehetsz PH-tesztet a patikában vagy bioboltban (sajnos elég nehéz szerezni, mert kevés helyen van, de van), és akkor otthon megnézed vele a hüvelyPH-t, és ha az egészséges, akkor nincs baj.

Urológián is ezt szokták csinálni.

2014. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!