Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat tartós hőemelkedést...

Mi okozhat tartós hőemelkedést? (37 - 37,2°C)

Figyelt kérdés

A gond azzal kezdődött, hogy elmaradt a menstruációm és ekkor kezdtem gyanakodni esetleges terhességre (de két teszt negatív eredménye ezt kizárta), mellesleg azóta se jött meg.

Nem tudom, hogy ez mennyiben függ össze azzal, hogy pár napja hőemelkedésem van és mindemelett pár jel hüvelygyulladásra is utal. Szóval a kérdésem: mindezt valamilyen vírus...vagy maga ez a gyulladás okozhatja? (elvileg már pár héttel ezelőtt meg kellett volna jönnie mielőtt észleltem a gyulladást)

Illetve mi egyéb lehet az oka?


2008. júl. 4. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 2teszt negatív, még nem 100%, hogy nem vagy terhes! Szerintem menj el először nőgyógyászhoz. Vannak nők, akiknek már UH-n látszik a terhesség, ellenben a teszt mégsem mutatja ki. (Egyébként hőemelkedést általában vmilyen gyulladás okozhat.)
2008. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tartós hőemelkedést nagyon sok minden okozhat. Még az idegeskedés is.

Nőgyógyászhoz mindenképp menj el, nézesd meg, hogy terhes vagy-e, van-e gyulladás, stb. Mondd el neki minden tüneted, azt is, hogy hőemelkedésed van.

2008. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mennyi az esélye annak, hogy az ember az előváladék által legyen terhes?:( Mert pár doktor azt írta, hogy nagyon kicsi rá az esély... de most már egyre jobban kezdek megijedni, mert a terhesség nagyon korai lenne számomra(17 vagyok)

Hétfőn veszek még egy tesztet és ha nem javul az állapotom mindenképp elmegyek orvoshoz :(

2008. júl. 5. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.A terhesség elején is lehet hőemelkedés, mert a méh folyamatosan alakul, és alkalmazkodik, és ez nem csak a testi változásokkal, hanem hormonális változásokkal is jár.Mind ezek mellett, persze ha nem vagy az a legtöbb esetben gyulladás szokott lenni.A leggyakoribb gyulladások előfordulási helyei, a női-férfi nemiszervek, a légútat(torok, mandulla), fog,vagy izületi gyulladások szoktak lenni.Ezt csak általánosságban írtam le.Szóval, mindenféleképpen menj el, orvoshoz, nőgyógyászhoz, és kezeltessd ki magad.Ha viszont továbbra is hőemelkedésed marad akkor ajánlatos egy góc kutatás.Sikeres gyógyulást.Még egy válasz, a virus esetében magas láz szokott lenni, és bakt , gyulladás esetén van hőemelkedés.
2008. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2008. júl. 5. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan időszak, amikor 3 hónapig egyátalán nem volt menzeszem, de akkor változás ált be az életemben, sokat idegeskedtem. Viszont az is kétségtelen h előváladéktól teherbe eshetsz, sajnos egyszer velem is előfordult, de nekem utána már az első teszt kimutatta a terhességet. Mindenképp menj el dokihoz...
2010. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!