Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás színű, nagyon kellemetl...

Sárgás színű, nagyon kellemetlen szagú hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Már több éve szenvedek tőle. Voltam nőgyógyásznál, nem segített semmit (antibiotikumot írt fel, ami nem hogy nem segített, de a gyomromat tönkre tette..) Próbáltam számtalan kenőcsőt, kúpot semmi... Valaki tudna valamilyen tanácsot adni? Félek, hogy következménye lehet.

Nem élek nemi életet.

16/L


2013. okt. 4. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Bakteriális fertőzésed lehet


Én anno 7 napig Betadine kúp, és utána Gyntima kúp szintén 7 napig

ez mindkettő vény nélküli


Talán elmehetnél másik orvoshoz, aki lelkiismeretesebben végzi a munkáját

2013. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress másik nőgyógyászt, mert akinél voltál, az nem normális..
2013. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 évesen már próbáltál számtalan kenőcsöt és kúpot..? Orvost kellene másikat próbálnod, kellene első körben egy kenettenyésztést csináltatni, amiből kiderülne, hogy pontosan mi okozza a folyásod. Aztán azt célirányosan kezelni. 16 évesen ne otthon próbálkozz kotyvasztani, kérlek!
2013. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképp a nőgyógyászváltást javaslom és ne kísérletezz tovább, mert komoly következményei lehetnek!
2013. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van kapcsolatod, minkettőtöket kell majd egyszerre kezelni.
2013. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs! Elnéztem az utolsó mondatodat. Mégegyszer elnézést.

Akkor alsónemű: pamut, nem tanga. Naci: nem tapadós, nem passzos. Intim mosakodás semmi szappan, csak víz. Tilos irrigálni!

Wc után popsimosás. Lent a szőrtelenítés mellőzése. + az új doki.

2013. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy tejsavas hüvelyhám regeneráló kúrát aztán menj el egy jó magándokihoz, aki végre foglalkozik veled, nem csak ontja ész nélkül a recepteket. Azért nem segít a gyógyszer, mert már hozzászokott a szervezeted.
2013. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!