Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kezeljem magam amíg el...

Hogyan kezeljem magam amíg el nem jutok a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megjön a menszeszem. A hétvégén a barátommal voltam és most rettentően viszket a hüvelyem meg szúr és kívül is nagyon viszket. Voltam a nyáron nőgyógyásznál azt mondta hüvelygyulladásom van és felírt pimafucin krémet + kúpot. Utána egy darabig nem volt olyan erős viszketés viszont most nagyon kijött! Csak miután megjött és elmúlt akkor akarok elmenni nőgyógyászhoz mert előtte nem is lehet semmilyen kezelést elkezdeni. De addig valamivel enyhítenem kellene ezt a borzasztó viszketést mert nagyon rossz, plusz még a folyásom is sárga és sok meg túrószerű. Most két napja esténként kamillafürdőzöm, zuhanyozok szappan nélkül és kenem naponta háromszor a pimafucin krémmel de nem sokat segít. Szerintetek mit csináljak addig amíg el nem jutok nőgyógyászhoz?

2013. szept. 25. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
vegyél Canesten Combi unot, azt csak 1 napos kezelés,úgyhogy a menzeszed előtt segíteni fog és kenjed tovább a Pimafucinnal.
2013. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is próbálkoztam canestennel nekem nem sokat segített. én frezyderm intim aidet meg a lemosó habját használom. Nekem ez tökéletesen bevált..
2013. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A canestent azért nem nagyon akarom mert sokan mondják h nem ér nagyon semmit. Rendeltem intim lemosót illatmenteset az avonból de sajnos az is nemtudom mikorra érkezik meg. Ezt a frezyderm intim aidet hol lehet kapni? vényköteles? drága? milyen gyakran használod? köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 25. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Pedig a Canesten UNO lenne a megoldás számodra!

Nekem is jó volt!

2013. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom! De a gyógynövényekről mit gondoltok? Sokan ajánlják inkább azt.
2013. szept. 25. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

MÉG MINDIG????? Még mindig minden szrra a canestent ajánljátok????? Az agyam eldobom esküszöm!!


Le is írta, hogy HÜVELYGYULLADÁS! Mi az istenre menne azzal, hogy canestennel kenegeti, csillapodnak a tünetek majd kamatostul visszajönnek?? Úgy feljelentenélek titeket az emberek félrevezetése miatt!!


Kérdező: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__48545..


!!!

2013. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Még egyszer leírom, hogy NEM MINDENRE JÓ A CANESTENT! Ennek a kérdezőnek hüvelygyulladása van, ami köszönőviszonyban sincs azzal a 3 gombafajjal, amire a canesten jó!!
2013. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

A Canesten combi nekem bevált, szerintem nyugodtan próbáld ki. Jó lenne hüvelykúppal együtt, mert igazán úgy hatásos.

A Pevaryl kúp is jó lehet.

2013. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
6.,7. Nem nagyon értesz ehhez úgy látom. Szerinted a hüvelygyulladás mitől lehet? Elárulom: baktérium,gomba,esetleg,trichomonas,chlamydia,gonorrhoea,stb. fertőzéstől,illetve attól,ha a hüvely normál baktérium flórája felborul és abban elszaporodnak a kórokozók. Szívem szerint azt mondanám,menjen el akérdező nőgyógyászhoz,vegyenek kenetet és a szerint kapjon kezelést,de ha most jön meg a menzesze abból előtte már nemigen lesz semmi(főleg ha időpontra is vár).A Canesten csökkentHETI a tüneteket és menzesz után mindenképpen el kell menni orvoshoz.
2013. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
El is akarok menni orvoshoz, csak akinél voltam nyáron az egy érzékelten paraszt már megbocsássatok de ígyvan. Első vizsgálatom volt és nem mondott semmit majd meghaltam úgy fájt amit csinált és utána kb 2 napig véreztem...semmit nem mondott igazából csak hogy hüvelygyulladás és kiírta a gyógyszert és mehettem is. Az a baj hogy a közelembe meg más nőgyógyász nincs szóval nem tudom mit tehetnék.Egyébként a kezelés után már nem fájt a szex. Annyit hatott legalább.Most kamilla fürdőzöm,kenem a pimafucin krémmel és most hozattam cickafark gyógynövényt hátha használ addig amíg nem jutok el vizsgálatra.Csak attól félek nagyon hogy komolyabb bajom lesz emiatt...:(
2013. szept. 26. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!