Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete és 8 napja vettem be...

Egy hete és 8 napja vettem be 72órás escapellét. Hüvelygombám van, de a tabira azvan ráirva h a gombaöök akadályozzák a hatást. Sos?

Figyelt kérdés
mittegyek? pevaril g kupom van..
2009. nov. 8. 20:55
 1/8 A kérdező kommentje:
anniyra ég, fáj..:S
2009. nov. 8. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a lokálisan alkalmazott hüvelygomba tabletták nem akadályozzák, csak a szájon át bevehetőek.

Amúgy meg a 72 órás tabit 8 napja vetted be, a gombát meg gondolom most kezeled, nem? Mert akkor pláne nem zavar be egyik a másiknak. a 72 órás tabi hatóideje már rég lejárt.

2009. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen,8 napja vettem be.. a gomba meg most 'hatalmasodott' el, már kezelném csak félek..
2009. nov. 8. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Már réges-régen nem hat a 72 órás!!! Már ezer éve ki is pisilted magadból! Még csak a szervezetedben sincs jelen.

Nincs mitől félned.

2009. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor feltehetem ma az 1. kupot biztosan?:S
2009. nov. 8. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

persze h felteheted nem elsz semmi baj.

ne kínozd magad tovább.

2009. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
SOS! a kisajkam 5× ösére duzzadt!!!!!!!! nagyon durva, ég fáj, csip.. ez is a gomba?:S
2009. nov. 8. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, ez a tipikus gomba...
2009. nov. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!