Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A havim közben nagyon viszkett...

A havim közben nagyon viszkettem alul, hüvelyem körül is, annyira hogy ki is vakartam magam elég rendesen. Lehet attól mert tampont szoktam használni, ebben a hónapban viszont betéteztem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
amióta elmúlt és nem volt bent betét , nem viszketek
2013. okt. 5. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a betét irritált,vagy elkaptál egy kisebb hüvelyi fertőzést.

Legközelebb kend be óvatosan(úgy értem h csak körülötte,bele ne nyomd :D )canestennel reggel és este is.Ha fertőzés,akkor megoldja,ha nem,akkor egyszerűen csak a betétet nem bírod. :)

2013. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bárzsing ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás voltál a betét anyagára. Alwayst használtál? Engem az enyhén szokott irritálni annak ellenére, hogy nem vagyok allergiás rá. Esetleg próbálkozz más fajtával, ha máskor betétet akarsz használni.
2013. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
másfajtát használtam mint szoktam,lehet evvel volt a baj :)
2013. okt. 5. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elmúlt a menzeszed után, így kétlem, hogy fertőzés volt. Valamilyen irritáció volt, vagy a rászáradt vért nem bírta a bőröd vagy a betéttel volt a probléma.
2013. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ mindenkinek ! :)
2013. okt. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!