Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten comit masodszorra...

Canesten comit masodszorra is? (lent)

Figyelt kérdés
Canesten combi utan 2 hetig elmultak a tuneteim,minden tokeletes volt. De menstruacio utan ismet elojottek. Minden ugyan olyan. Mit tegyek? Vegyek megegyszer?vagy esetleg probaljak meg valami mast? Elofordult mar ilyen valakivel?

2013. okt. 6. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
én is így jártam múltkor mint te . Menzesz után újból viszkettem. Vettem canesten, majd mikor nem múlott el teljesen elmentem a nőgyógyászhoz, aki a vitagyn c hüvelykrémet javasolta. Azt mondta azt használjam 1 héten párszor. Nem kell teljes adagot, lehet félig, negyedig. Így eltudom kerülni a kiújulást menzesz után.
2013. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a canesten nem használ mindenre, nekem is volt h csökkentette de a tényleges megoldás a doki volt sajna.
2013. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt használd amit az orvos ír fel!
2013. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Canestent hüvelykúppal együtt kell használni, úgy csináltad? Ha nem, akkor meg kellene ismételni.
2013. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Orvos irta fel! Es igen kuppal egyutt hasznaltam,leiras szerint.szoval nem vagyok felelotlen .

A kiujulasra szeretnek megoldast,es mivel a tunetek ugyan azok feleslegesnek tartom elmenni ismet az orvoshoz.

Ezert kerdeztem hogy mit vegyek,esetleg aki tapasztalt mar ilyet mit tett.

De koszonom szepen a valaszokat:)

Vegso esetben kenytelen leszek ismet orvoshoz menni.

2013. okt. 6. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig menj el újra orvoshoz, mert láthatóan a canesten combi nem az, ami neked kell. Ha elmész újra, más készítményt fog ajánlani, valószínűleg kapsz kúpot/tablettát is, aminek a hatása erősebb, hogy a visszatérő betegséget már belülről is kezeld.
2013. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha sürün tér vissza akkor nézd meg mit használsz. bizonyos intim lemosok, illatositott betétek, illatos wc papir, tisztasági betét mind tönkreteszi a hüvely ph-t,ami által bármit tök hamar elkapsz. nekem ugyanez volt. folyton dokihoz jártam.

amiota ezeket elhagytam semmi bajom.

2013. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Yoghurtos tampon segíthet a jiújulás megelőzésében.
2013. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!