Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten KOMBI-t hányszor...

Canesten KOMBI-t hányszor kell alkalmazni, hogy elmúljona hüvelygomba?

Figyelt kérdés
A csomag 3 tablettát és egy krémet tartalmaz. A betegtájékoztatón az áll, hogy 3 napig tart a kezelés, a honlapon pedig azt írják, hogy elég egy tabletta+ krémmel kenegetés h elmulassza a fertőzést... valaki tudna segíteni? Nem akarom feleslegesen tömni magam gyógyszerrel, ha elég egy is. Köszönöm a segítséget!

2013. okt. 2. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? A legjobban ő tud segíteni.
2013. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mind 3 tabletta kell,és kenegesd magad.a betegtájékoztatót vedd figyelembe,ne az internetet.ha nem múlik el,irány az orvos
2013. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Canestenből van több fajta kiszerelés.

Ami 1 tablettát tartalmaz, az a Canesten combi Uno, annál az 1 tablettának kell hatnia.

Van a sima Canesten combi, ami 3 tablettát tartalmaz. Ott a 3 tablettának kell hatnia.

Viszont nem csak gombás fertőzés létezik, hanem számos más kórokozó általi is, így lehet hogy a Canesten semmit nem fog érni! csak feleslegesen tömöd magad majd vele...

Orvossal ezerszer jobban járnál!

2013. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tanulj az én hibámból.

Azt hittem hogy sima gombám van, vettem canestent nem múlt.

Vettem még egyet akkor sem múlt.

Elmentem orvoshoz, erős candida gombám volt, ennek tetejére, még szövődménye is lett, mert kaptam hólyaghurutot is.

2013. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A 3 tablettás vált be nekem.

Tökéletesen elmúlasztotta a gombámat.

2013. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Be kell szedni mind a hármat.

Nekem így lett jó!

2013. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszadóknak, ma este veszem be a 3. tablettát+krémezem magam végig, szépen javulok és most már felkeresek egy nőgyógyászt is!
2013. okt. 4. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez a legjobb amit tehetsz, hogy felkeresel egy nőgyógyászt!
2013. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!