Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hülye kérdés, de ha így...

Hülye kérdés, de ha így menstruálok, akkor szerintetek van rá esély, hogy egyszerre 2 petesejttől búcsúzok el?

Figyelt kérdés

Bioszból most vesszük ezt az anyagrészt, azért keltette fel az érdeklődésemet. Tudom tényleg elég buta kérdés, de hát azért van ez az oldal, hogy ilyen hülyeségeket is meg lehessen kérdezni :D

Szóval, sokszor előfordulok, hogy ha menstruálok, hogy 2 napig meg van, aztán a 3. napon nincs semmi, a 4. napon pedig megint vérzek. És ezért gondoltam rá.


Ha lehet a trollok kerüljenek el, nem kell leoltani sem! Köszi.:D



2013. okt. 6. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

semmi köze hozzá.

de biztos nem tartotok még ott bioszból..


szóval: a menstruációs ciklós során a méhfalán lévő nyálkahártya megvastagszik, ha megtörténe a megtermékenyítés a petesejt ide ágyazodna be, ebből lenne a méh lepény. mivel ez nem történik meg, így ez a megvastagodott "nyák" leválik, ez okozza a vérzést. de ennek semmi köze ahhoz, hogy hány petesejt érik meg.

2013. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2013. okt. 6. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha két petesejted is megérik úgy, hogy a második belecsúszik abba a tartományba, amikor még az első sárgatestje is termel még progeszteront, akkor azt úgy érzékeled, hogy megnyúlik a ciklus és valamivel több lesz a vér, viszont normál menzesz lesz, nem olyan, hogy megjön, majd két nap múlva megint megjön. Viszont, ha a második tüszőrepedésed van akkor, amikor a ciklusod szerint kéne, akkor még csúszni sem fog.
2013. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!