Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió, vagy kezdek...

Ez depresszió, vagy kezdek bedilizni? Valaki, aki megértő valami tanács!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon stresszes életet élek. Végzős lány vagyok, és csak a folyamatos problémák vannak. Kezdek kikészülni. Aki a helyzetemben van, vagy volt az most gondolom átérzi, milyen stresszel jár ez. A problémám az, hogy nem tudom kezelni. A magánéletemben is gondok vannak meg az iskola is. Néha eszembe jut, hogy unom az életem és ilyenkor a szobámba zárkózok, és csak sírok, semmit nem tudok ellene tenni. ALapvetően egy életvidám lány vagyok, de most reménytelennek érzek mindent. Valaki valami tanács??
2013. márc. 17. 17:40
 1/8 anonim válasza:
18%
ásd el magad...
2013. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
agyi szinted megvan úgy látom..
2013. márc. 17. 17:47
 3/8 anonim válasza:
100%
2013. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én 20 éves fiú vagyok, 3-4 éve szenvedek depresszióban.
2013. márc. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a végzős időszakom hozta elő a depressziót,amiben időnként azóta is szenvedek sajnos. Remélem neked nem lesz ilyen gondod,de egy enyhe növényi alapú nyugtató vagy gyógyszer amit dokival feliratsz lehet hogy segitene.Persze csak átmenetileg gondoltam. Ne aggódj nem őrülsz meg csak a sok gond,idegesség miatt érzékenyebb vagy.Kitartás.
2013. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Első,anyád hogy van??!
2013. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ.
2013. márc. 18. 21:11
 8/8 LACI115 válasza:

Mindenféleképpen keress fel ideggyógyászt,(nem pszichiáter-t) mert ez kifejlödhet nagyon rossz psziés,idegi betegségbe.Ő megtudja mondani, hogy milyen súlyos a

stresszes állapotod.A mai modern gyógyszereknek nincsenek

vagy nagyon kis mellékhatásai vannak amik gyorsan meg is szünnek.

Lehet hogy azt fogja mondani, hogy elég a gyógynövény

alapú gyógyszert szedni.

2013. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!