Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa fehér folyás, (neha...

Furcsa fehér folyás, (neha sargas surubb) hüvelygomba? Fertőzés?

Figyelt kérdés

Tavaly hüvelygombám vt. Elmentem nőgyógyászhoz felírta a kúpot de nem használtam el mind az 5öt mert a 3. nap megjött... úgy tűnt hogy elmult s h minden rendben van. Iden nyaron hasonlo panaszokat észleltem csak annyi különbséggel h idén nem viszketett. Kivaltottam a canesten kremet es a huvelytablettat. Sokkal jobb vt mintha elnult vna.. de par napja észrevettem h a folyásom nem normális. Színe fehér(néha sárga) de mennyisége egyre több s állaga is sűrűbb. Jövőhéten tudok csak nőgyógyászhoz menni. Fék :/

gomba? vagy esetleg vmi fertozes?

(17eves vagyok. parkapcsolatban vagyok s mindig vedekezunk. miota eszrevettem h vmi nincs rendben azota nem szeretkeztunk mert felek h elkaphatja) Gyogyithato? ://


2013. okt. 7. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elmondás alapján ez akármi is lehet, akár gomba, akár bakteriális fertőzés, sőt erősen van arra is esélyed, hogy mindkettő egyszerre (vegyes fertőzés). Félni nem kell, gyógyítható, de az öngyógyítással ne próbálkozz, mert nagyobb gondot okozhatsz. (Fogják a következő válaszadók javasolni a Canestent, a Betadine-t és különböző tejsavas készítményeket. A Canesten elnyomhatja a tüneted úgy, hogy igazából nem gyógyít meg, a Betadine simán kinyírja a saját normál flórád, a tejsavas készítmények egyes baktériuos fertőzéseknek rosszat tesznek (!!), úgyhogy egyiket se használd. Várd ki nyugodtan a nőgyógyászt, el fogja küldeni tenyésztésre, pontosan kiderül, hogy a kórokozód milyen gyógyszerre érzékeny (ezt is megnézik a tenyésztéskor) és kapsz egy olyan gyógyit és kész.
2013. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!