Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöttek ki rajtam a...

Endlesslover kérdése:

Mitől jöttek ki rajtam a szeméremdombon kiütések?

Figyelt kérdés
piros foltokban és pattanás szerű duzzanat van a tetején..és fáj,viszket.egy nap alatt elmúlik besebesedik és olyan mintha lehámlana,mitől lehet ez?

2013. okt. 7. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Borotváltad mostanában?
2013. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,tegnap.de előtte is voltak ilyenek csak a szemérem ajaknál,a hüvelynyílásnál és a végbél nyílásnál meg a combomon és a fenekemen is.én allergiára tippelek
2013. okt. 7. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez a gyulladt szőrtüszők lesznek, borotválás irritálhatja így "kipattogzik". Gyantázás ajánlott inkább :)
2013. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azok kijöhetnek maguktól,napról -napra?
2013. okt. 7. 20:03
 5/8 anonim válasza:
Ha gyakran borotválod, ez előfordul. Én is a gyulladt szőrtüszőkre gondolok elsőként, roppant kellemetlen tud lenni. Hagyd egy kicsit pihenni, borotva helyett válassz más szőrtelenítési megoldást, esetleg gyanta (bár azzal sem árt vigyázni) vagy szőrtelenítő krém, bármi. Ha nem gyógyul be napokon belül úgy, hogy nem borotválod, és feltétlenül aggaszt, esetleg menj el allergológushoz, de legalábbis a háziorvosodhoz és kérd ki a véleményét.
2013. okt. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egészségtelen a borotválás orvosok többsége szerint is.

Igen lehet attól.

2013. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát várok vele pár napot.anyumnak szoltam aztmondta a biztonság kedvéért menjek el bőrgyogyászhoz aztn megirom mivolt:)
2013. okt. 8. 15:04
 8/8 A kérdező kommentje:
igazatok volt,és azért lett ilyen sok mert vakaráztam:)
2013. okt. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!