Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szeméremajkaim belső falán...

A szeméremajkaim belső falán (a hüvelynyílástól kb egy centire) körben pici kiütések vannak. Mi ez?

Figyelt kérdés

Már egy napja vettem észre, hogy jobban viszket. De azt hittem, hogy csak azért van, mert megjött a havim és befülldt, vagy irritálta a betét. De észrevettem a pici kiütéseket. Mi ez? Gomba? Fertőzés?

Szűz vagyok és 14 éves. :S segítsetek kérlek


2013. jún. 27. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
látatlanban még egy orvos sem tudná megmondani. El kéne menni gyermek nőgyógyászhoz, keressetek nő nőgyógyászt ha az szimpibb, nyugi nem fog benyulni vagy iLYesmi csak megnézi a bejáratnál. Mindenképp szólj anyukádnak róla és ö keres orvost. ha nincs kikezelve komolyabb gondot is okozhat ezért mindneképp szólj rólka anyukádnak. Nem fog fájni amit az orvos csinál.
2013. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nőgyógyász lenne a legjobb megoldás! Ő is csak akkor tud valamit mondani, ha látja, hogy miről van szó!
2013. jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2013. jún. 28. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor Anyukáddal menjetek el a gyerek, vagy tini nőgyógyászatra.
2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!