Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam alul, két oldalon...

Fáj a hasam alul, két oldalon és a derekam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Voltam már 5 nőgyógyásznál és semmi nem derült ki. Urológusnál néztek vizeletet és az is negativ lett. Azt mondták, hogy valószínűleg pszichés, de ez egyszerűen teljesen kizárt (ennek ellenére elmentem egy pszicholúgushoz is mert már elegem van ebből és ő is kizárta ezt, viszonylag sokat voltam nála, tehát nem csak egyszer).


Érdekes, hogy pl nőgyógyászaton soha nem vettek kenetet, de mindig utrahangoztak, urológián meg soha nem néztek ultrahangot, csak vizeletet.


Komolyan már ötletem sincs hogy mi legyen. a medencecsontjaim mellett fáj illetve hátul. Ja és persze a sex is fáj igy .... konkértan nyilal.



2013. okt. 7. 19:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát...el kéne menned egy hatodik nôgyógyászhoz is. De a neten ne guglizz! Az legtöbbször hibás eredményt hoz. Remélem meggyógyulsz!
2013. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet IBS-ed van, a derékba az biztos valami oda sugárzik valahonnét.

Pete vezeték, epe vezeték, sőt veséről is lehet, de lehet lúdtalp miatt, is.

Tehát minden irányban kéne kivizsgálás.

A stressz is okozhat ilyen elhúzódó, jelentkező fájdalmakat!

(sőt ha megszorul a levegő az is, masszírozással, óramutatóval ellentétesen, körbe a hasat, egy próbát meg ér!)

2013. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lúdtalpam tuti kizárt, olyan magas a rüsztöm, hogy mindenki azt hiszi hogy belerina vagyok.


IBS valóban kisugározhat ilyen helyekre? igazából nincsenek olyan tüneteim ami IBS-re utalhat. Nem puffadok, nincs székrekedés, nincs hasmenés. Csak ez.


Még egy nőgyógyász :(( ajj ne! Attól viszont már rosszul vagyok!

2013. okt. 7. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Belgyógyász és ortopédia. Mivel tényleg lehet sugárzó fájdalom, sokszor elég furcsa helyek kapcsolódnak össze pl. torokgyulladás és hasfájás. Idegbecsípődés is lehet valahol, annál is az számít, hogy melyik ideget csípi be, nem az, hogy hol.
2013. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!