Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal oldalon, a gerinc mellett...

Bal oldalon, a gerinc mellett ugy fáj, mintha erősen nyomnák, most nem tudom hogy a derekam csipödött be,vagy a vesém fáj,de már 3 napja van. Mit csináljak? Orvos nélkül nem lesz jobb?

Figyelt kérdés
Alig birok még menni is,elég sürün járok vizelni is.Kérem aki tud segiteni,az irjon!
2009. márc. 18. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akár vesegyulladásod is lehet, én biztos elmennék dokihoz. Szerintem, ha ennyire fáj, házigyógymódok már nem használnak kellőképpen, nehogy legyen egy esetleges szövődményed. Egy egészségünk van! Jobbulást! Irány a háziorvos, ő majd gondolom elküld laborba is.
2009. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a veséd fáj akkor az igen sok pisiléssel jár,sűrün és keveset pisilsz van olyan hogy cseppeket én így jártam és katéter lett a vége,de az is lehet hogy teljesen más a problémád menj orvoshoz mindenfélekép.
2009. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!