Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció idején, de főleg...

Menstruáció idején, de főleg az első napon, nyílaló érzés végbél tájékon, illetve egy pár centivel fentebb? Normális?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is szokott ilyen lenni. A méhizomzat összehúzódása nem csak a nemi szerveknél okoz fájdalmat,hanem gyakran az egész kismedencében.
2013. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sugárzó fájdalomnak hívják, amikor nem ott fáj, ahol a gond van.
2013. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
normális, nekem is van. Sőt, a menzrszhez kozelitve (mondjuk előtte pár nappal) akkor is van ilyen, ha orgazmusom van.
2013. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az endometrózis is okoz ilyen tüneteket.
2013. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy nálam is van, szexnel is néha. Endometriozisom nincs, van két gyerekem. Szerintem ha más tünet nincs, akkor normális.
2013. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Nekem sincs endometriosisom és egyéb nőgyógyászati betegségem sem,mégis szokott ilyen fájdalmam lenni,még ovuláció idején is.
2013. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szaszák Katalin válasza:
46 éves vagyok, évek óta előfordul nálam is ilyen fájdalom. Nem sűrűn, de tudom, hogy mennyire kellemetlen érzés.
2013. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!