Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Mi lehet ez? (végbél)

SEGÍTSÉG! Mi lehet ez? (végbél)

Figyelt kérdés
Néhány napja viszket néha napközben a végbelem. Ez régebben is volt, de azt hittem, hogy normális. Továbbá néhány székletürítéskor közvetlen távozáskor csípő érzést érzek. Ez is volt régebb néha, körömvirággal bekentem és elmúlt. Egyébként más (szúró, nyomó) érzés nincs, ahogy vér sem. Ugye nincs aranyerem? Mi lehet ez? Nagyon megijedtem, 20 éves lány vagyok.

2013. febr. 19. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Aranyér...de még a leirasod alapjan nem az a kidudorodo fajta...de ha leaz seggbe kuki vagy rendszeres szekrekedese még az is lesz.
2013. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha lehet, nem perverz válaszokat kérnék.
2013. febr. 19. 17:59
 3/22 anonim ***** válasza:
Kezdődő aranyér,esetleg végbélrepedés.Egyél sok gyümölcsöt,hogy ne legyen szorulásod,mert az is ront rajta.
2013. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Miért kell rögtön aranyerezni, ha kicsit viszket és csíp valakinek a popsija vége? Az aranyér egy nagyon komoly probléma, amit műteni kell. Nem tudom, hogy állítanak fel emberek ilyen apró tünetek alapján ilyen súlyos diagnózist!!!
2013. febr. 19. 18:45
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Neked mi bajod? Az aranyér nem valami hihetetlenül ritka, minden esetben műtétileg orvosolható probléma...

És bizony a tüneteid arra utalnak, akár tetszik, akár nem.

De mi a f.sznak teszel fel kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok?

Ha ennyire nem tetszik, hogy az emberek válaszolnak, akkor ne egyél fel kérdést. Kezelgesd otthon, vagy csinálj amit akarsz.

2013. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy ha valakinek viszket kicsit a feneke, akkor már aranyere van? Gratulálok az intelligenciádhoz. Szerintem néha minden embernek viszket a feneke, mégsincs mindenkinek aranyere.
2013. febr. 19. 20:11
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

De minek tetted fel a kérdést, ha nem érdekel más véleménye?

MINEK?

2013. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Természetesen érdekel. De aszurdnak tartom az ilyen véleményt. Ez meg az én véleményem a véleményedről.
2013. febr. 19. 20:33
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mit vársz?

Te is tipikusan az a fajta ember vagy, aki azért tesz fel egy kérdést, hogy megerősítést kapjon. Ha véletlen nem olyan válasz érkezik, akkor meg fel van háborodva.


Nem, kedves kérdező, egészen biztosan nincsen aranyered! Az egy nagyon komoly betegség! Neked egészen biztos nincsen az, ne aggódj!


Remélem így megfelel:)

2013. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nincs gond az ellentétes válasszal, ha az érvekkel, megfelelő indoklással van alátámasztva. Ha azt állítod, hogy aranyerem van, akkor mondd el, miért. Elegendők-e ezek a tünetek ilyen méretű diagnózis felállításához stb.


Nem bólogatást várok, hanem egy kis empátiát, magyarázatot. Hidd el, épp eléggé félek én is, és aggódom, hogy beteg vagyok.

2013. febr. 19. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!