Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet érezni hogy mikor...

Meg lehet érezni hogy mikor fog megjönni az első menstruációm? (lent)

Figyelt kérdés
úgy értem hogy fogok valamit érezni pár nappal előtte?

2013. okt. 9. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én aznap láttam egy barnás foltot a bugyimon, és ennyi. Se előtte, se utána másfél hónapig nem volt semmi. De gondolom mindenkinél más.
2013. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem éreztem, egyszercsak észrevettem, hogy vérfoltok vannak a bugyimban.
2013. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csibe1788 válasza:
nekem 14 évesen jött meg először sose felejtem el....fogod érezni már előtte 1 nappal.....lent nem éreztem semmit de a hasam az ugy fáj hogy folyton azt hittem megy a hasam.másnap kezdtem vérezni. mentem a wc re és ahogy lehuztam a bugyim akkor láttam.mikor elsőnek megjön nem érzel lennt sz.tem semmit majd rá pár hónapra(ha betétet fogsz használni)azt fogod érezni hogy mikor mész...közben érzed hogy folyik.
2013. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fájt a hasam,de előtte 2 hétig barna folyás jött,akkor tudtam,hogy hamarosan megjön
2013. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!