Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik ezek? Valami fertőzés?...

Mik ezek? Valami fertőzés? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

nem olyan rég felfigyeltem arra, hogy a nemiszervemen, a bőrön sok apró kis hólyagnak nem montható, de világosabb dudor van, olyasmi mintha valamiféle mirigyek lennének. kerestem az interneten, de nem nagyon találtam ilyesfajta betegséget, rákerestem mindenféle gombára, de semmit nem találtam ami hasonlítana rá. mik ezek? láttam már képeken hasonlót, meg nem rég nőgyógyászi problémával jártam az orvosnál és nem szólt hogy baj lenne.

de mégis mik ezek? nagyon ijesztőek, másnak is van ilyen?

megpróbálok hasonló képet keresni róla.


2013. okt. 9. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
hozzá tenném, hogy nem viszket, és normálisan tisztálkodom
2013. okt. 9. 21:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan mirigyek. Ezen a területen(is)vannak.
2013. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nagyon ijesztően néznek ki. rákestem angolul, és azt találtam, hogy valóban mirigyek, de nekem elég sok van és nagyon rondán néz ki. magyarul semmit nem találtam róla, de én ha pasi lennék biztos nem nyúlnék így egy nőhöz, lehet valamit csinálni ezzel?
2013. okt. 9. 21:29
 4/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem megtaláltam, és fordyce foltoknak hívják őket. csodás
2013. okt. 9. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen az. De szerintem egy pasi nem fogja nézegetni,illetve biztosan fogsz találni olyat,aki nem foglalkozik vele. Nemcsak neked ilyen :)
2013. okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiúkon is vannak ilyen esztétikai elváltozások. Egy kapcsolatban nem ez a lényeg, főleg, hogy a nemi szervek alapból sem a legszebb részei a testnek.
2013. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát nézegettem fotókat, és azért a fiúknál elég elviselhetően néz ki.

Engem nagyon zavar... :(

2013. okt. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!