Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vírustól lehet kevesebb a...

Vírustól lehet kevesebb a menstruációs vérzés? Fontos, írjatok

Figyelt kérdés
rendes időben megjött, 8.-án de kevesebb mennyiségű, az első nap normálisan megvolt (max. 3 óránként kellett cserélnem tampont), de ma benyeltem egy hányós, hasmenéses, fejfájásos vírust, és lázas is vagyok. ez miatt lehet kevesebb a vérzés mennyisége?
2013. okt. 10. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és még azt szeretném, hogy mitől lehet, hogy sokszor kell pisilnom, de csak egy kicsi jön?
2013. okt. 10. 11:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.Minden befolyásolja.Láz,megfázás,gyulladás.Vannak gyógyszerek is (pl.cataflam) amik szinte meg is szüntetik a vérzést.Lehet,hogy pár nap múlva kicsit megint meglesz,de az is lehet,hogy erre a hónapra le van tudva.
2013. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Nem fáztál fel? Derekad fáj? Csíp mikor pisilsz? Igyál kamilla teát,meg üldögélhetnél is benne.Ha van valami derékmelegítőd,azt is feltehetnéd.Szerintem.
2013. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem fáj, nem is csíp egyáltalán, nem fáztam fel biztos.. köszi a válaszod :)
2013. okt. 10. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2013. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek nincs sok köze , de azért mégis leírom. Én 14 éves vagyok és most van megjőve a menstruációm 8,5 hónap kimaradás után. Azt hittem ,hogy rengeteg lesz. Ez elött max. 2 normál betét mnet el egy nagy de most 1 is bőven elég. Eléggé meg voltam hűlve. Mostmár jobban vagyok... Gyógyszert is szedtem és szerintem ez befólyásolta nálam a dolgokat.
2013. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért. Telórol vagyok.
2013. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!