Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Menstruálás...

Mitől van ez? Menstruálás után miért ilyen büdös?

Figyelt kérdés
Menstruálás után, hiába mosakszom meg, odalent valami embertelen szag van. Mitől van ez? Hiába mosom meg, nem múlik el. Segítsetek!

2013. okt. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy kis gombás fertőzésed. Meg van, hogy a bőr bepállik, nekem is szokott ilyen lenni. De inkább a fenekemnél, amikor beizzad. És hiába mosom meg az is embertelen büdös. Aztán másnapra valahogy elmúlik, ha még egyszer megfürdök.
2013. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz alatt a hüvely pH-ja megváltozik a bomló vér hatására, lúgos irányba tolódik. Ennek következtében a baktérium flóra is eltolódik. Nekem is volt ilyen gondom, rendszeresen nőgyógyászhoz jártam. Most azt csinálom, hogy a menzesz lezajlása után gyógyszertári tejsavval irrigálok délután, ez visszasavasítja a pH-t, majd este lefekvéskor teszek fel egy Vagilact hüvelytablettát, ami lactobacillust tartalmaz. Az irrigáló oldat estig kifolyik, ami felesleg, ezért nem közvetlenül előtte csinálom. Egy nap szünet, majd megismétlem. Így teljesen rendben vagyok.
2013. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt a menstruációd, akkor érdemes lenne orvoshoz menned.
2013. okt. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

91%-nak igaza van, egyetértek vele.

Ezzel tök fölösleges orvoshoz menned, mert nem betegségről van szó.

2013. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!