Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok (lány) focizok....

14 éves vagyok (lány) focizok. Betétet használok ami futásnál menstruálás közben elég kényelmetlen nekem. Szerintetek normális lenne ennyi idősen tampont használni?

Figyelt kérdés
És hogyan szóljak anyukámnak hogy inkább át álné a tomponra? Vagy vegyem magamnak? Vagy hogy csináljam?
2013. szept. 25. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha fel tudod tenni akkor igen, én nem tudtam amig szűz voltam, csak szólj neki simán.
2013. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp a minivel próbálkozz, a normal már valamivel nagyobb. Én már 12 évesen is használtam tampont, és azóta is, és egyébként még mindig szűz vagyok. Nem volt vele semmi problémám, bár az utolsó napokon már kényelmetlen tud lenni (olyankor inkább betétet használok).
2013. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és hogyan szoltál anyukádnak erről? mert én kicsit cikinek érzem szólni neki erről.
2013. szept. 25. 16:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Anya, a betétben nem tudok futni, mert kidörzsöli a combom. Vegyél tampont!
2013. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk én mennék be a boltba? nem néznének hülyének az eladók hogy tampont veszek ennyi idősen?
2013. szept. 25. 16:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek hülyének! Ők is tudják, hogy egy 14 éves lány már menstruál, és akár tampont is használhat.
2013. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem néznének. Persze egyébként sem tudják hogy hány éves vagy.

De én a helyedben nem költeném erre a saját pénzem. Arról nem is beszélve, hogy ha beállítasz otthonra egy doboz tamponnal, akkor is meg fogja kérdezni anyád hogy minek állsz át. Szóval úgysem úszod meg hogy beszéljetek erről. Bár azt nem hiszem hogy ebből nagy lelkizés lenne.. :)

2013. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi! sokat segítettetek. :)
2013. szept. 25. 17:13
 9/12 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk az iskolában cserélnem kell a tampont akkor hova tegyem a használtat? Lécci segítsetek
2013. szept. 25. 17:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Csomagold be papír zsebkendőbe és dobd a kukába.
2013. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!