Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jártam először életembe...

Tegnap jártam először életemben férfi nőgyógyásznál és a fenkélyukamba is belenyúlt, gumikesztyűvel! Ez normális? (15/L)

Figyelt kérdés
És azóta fáj is.

2013. okt. 12. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Szűz lányokat így szoktak vizsgálni. Viszonyt ha a hüvelyedbe is benyúlt akkor nem normális.
2013. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kenetet vett a hüvelyemből. Kétszer, is más eszközökkel. (vattával és nem tudom mivel)
2013. okt. 12. 12:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kenetet vett a hüvelyből, akkor teljesen normális volt az eljárás.

Pár nap és elmúlik a fájdalom is a végbelednél. Esetleg borogasd kamillával vagy mosd meg gyakran meleg vízzel, az is sokat segít majd.

2013. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális volt, de elég hülye, hogy ezt nem magyarázta el.
2013. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

De miért nyúlt bele?

Nem nagyon szokták-

2013. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

Miért nem kérdezted meg, hogy muszáj ezt cisnálni?

Milyen panasszal mentél oda?

2013. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%

Miért engedted!

Miért nem szóltál rá

2013. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
A hasi szerveket azon keresztül tapintják át a szűz lányoknál. Nem "muszáj" ezt csinálni, de nyilván az se lett volna kívánatosabb, ha az orvos az ujjával veszi el a szüzességét.
2013. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Végbélen keresztül megemeli a porciót / méhnyakat/ és tudja megnézni, hogy nincs-e méhmegnagyobbodás illetve, hogy mozgatható-e normálisan a méh / gyulladás esetén kötött illetve fájdalmas /. A szakma szabályai szerint járt el. Azt mondania kellett volna, illetve nem tudom, erről nem nagyon írtál, hogy a vizsgálati menetben most ez következik.

Gondolom tüneted volt azért mentél.

Ha hüvely folyásod volt akkor mivel kacsával nem tud betekintést nyerni,így döntötte el, hogy ez csak hüvelygyulladás, mert ha a méhüregben is lenne gyulladás és onnan folyik a váladék az vizsgálat közben nyomásra nagyon fáj.

2013. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
10,11 es jól írta, ha szűz vagy, akkor a végbélen keresztül vizsgál az orvos.
2013. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!