Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom (férfi) nem megy el....

A párom (férfi) nem megy el. Ez normális?

Figyelt kérdés
lassan 8 hónapja vagyunk együtt már sokat szeretkeztünk de soha nem ment el vagy ha igen akkor is iszonyat sokára, amire én már kikészültem....Nagyon jó vele az ágyban örülten kívánjuk egymást, és szeretjük is egymást, de ez egy kicsit zavar amíg neki gumi nélkül kéne 3-4 óra (nem az a döngölős fajta hanem a szeretkezős fajta amiből még 2-3 óra oké de már több...végem és akkor sajnos le kell állnunk mert nem bírom...) is akár én ez alatt hát legalább 4x elmegyek, ha meg gumival na arról ne is beszéljünk.... ja és olvastam neten hogy lehet idegei alapon meg hogy a csajba van a hiba hát lehet de nem hiszem hogy én lennék az oka a barátom ugyan is cukorbetegségre hajlamos nem kell inzulinoznia magát van van olyan hogy magas neki vagy alacsony elég gyakran és féltem....lehet hogy emiatt vannak a "problémák" ? 19/L
2012. jún. 3. 16:47
 1/1 anonim válasza:
27%
sztem...van két kezed, kivered neki, vagy használd a szád, és ne itt siránkozz az általad kreált "problémák" miatt.
2012. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!