Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van, hogyha normálisan...

Mitől van, hogyha normálisan megjött, de csak vérezgettem, és teljesen elmúlt, és igazából kimaradt?

Figyelt kérdés

Amelyik napon kellett, megjött, vérezgettem, nagyon kevés volt, másnap egy pici sem volt már, és azóta sem jött még meg. kb 2 hete volt.

Most akkor ez a hónap kimaradt? (Még a mensim elején volt ilyen,hogy kimaradt,azóta mindig megjön pont..)

16L. (2éve menstruálok)


2013. okt. 12. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is menzesz volt. Így év elején a suli miatt is több stressz éri az embert, ez sok lánynál okozhat ilyet. Lehet egy peteérésed kimaradt és így nem volt meg a kell hormonhatás , amiért csak nagyon vékony méhnyálkahártya épült fel és az így vált le.
2013. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Mondtam anyunak, azt mondta majd elmegyünk nőgyászhoz, de én meg mondtam neki,hogy azért mert egyszer kimaradt én nem szeretnék.

2013. okt. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!