Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy rendszeressé...

Mit tegyek, hogy rendszeressé váljon a menstruációm?

Figyelt kérdés
Mit igyak, szedjek hogy rendszeresen legyen? Egyáltalán mi számít rendszeresnek?

2013. okt. 13. 09:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

külön igyad a teákat, egyiket reggel, másikat este

én úgy tudom vérzés alatt is lehet inni

2013. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm. kipróbálom,hátha segít.
2013. okt. 13. 10:08
 13/16 anonim válasza:

Van egy Lady Ciklus nevu tea (herbaria) amit szinte barhol lehet kapni en a dm-be vettem.....a menstruacios ciklus 15. napjatol kell inni egy hetig (minden nap egy litert) de minden reszletesen rajta van a dobozan....ha egy hetig akarod inni erdemes 2 dobozt venni egybol mert minden nap harom filtert kene meginni es ugy jon ki

sok szerencset a babahoz :)

2013. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ha babát szeretnék meddig kell inni?
2013. okt. 13. 16:16
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezt egy nőgyógyász doktornő írta:

""Rendszertelenül menstruáló nőknek fogamzásgátlót adni MŰHIBA!" - Ezt sok évvel ezelőtt határozta meg az Országos Szülészeti - Nőgyógyászati Intézet. A fogamzásgátló nem a rendellenességet szünteti meg - ami abból áll, hogy a hormon rendszere elégtelenül működik - hanem becsapja a pacienst, mert VÉRZÉST INDUKÁL 28 naponta, ami azonban nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés, és ez a beavatkozás az eredeti rendellenességet: a hormon rendszer hibáját még tovább rontja. Eredménye: amikor gyereket szeretne, még inkább nem lesz menstruációja.

A rosszul működő hormonrendszert nem elfojtani kell még jobban, hanem kijavítani! Ez persze sokkal nehezebb feladat, mint odalökni egy fogamzásgátló receptet, és ezzel becsapni a beteget! "

2013. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem lehet inni amig teherbe nem esel de ha az internetre beirod hogy Lady Ciklus tea akkor is kiad egy csomo informaciot :)
2013. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!