Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi- és hüvelyfájdalom,...

Alhasi- és hüvelyfájdalom, mellfeszülés minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
Utolsó mensim 2,5 hete volt. Időben jött meg pont a 28. napon, viszont előtte a 24.napon pecsételt, 25. napon semmi, 26. napon megint pecsét,27. napon semmi és a 28. napon meg nagyon véreztem, nagyon görcsöltem és sok "darabka" esett ki belőlem, normál menstruációnak tűnt utána rendesen el is múlt 4 nap múlva. Október 7-én volt peteérésem. A párommal rendszeres (napi) szexuális életet élünk. 10-én miután együtt voltunk először a hüvelyemben szúró fájdalmat éreztem utána az alhasamra terjedt át és nagyon éles szúró fájdalom volt. Mivel nem múlt el 20 perc után sem, bevettem egy algopirint attól szépen elmúlt. Azóta 5 nap telt el és párszor éreztem a hüvelyemben fájdalmat és tegnap ismét átterjedt az alhasamra de nem olyan élesen mint a múlt héten. Tegnap a mellem is elkezdett fájni. Most félek, hogy terhes lehetek. Remélem hasznos tanácsokat adtok. Köszönöm 20/L

2013. okt. 15. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár nappal teherbe esés után még nem érez az ember semmilyen testi tünetet. Tanácsom: a következő mensesed első napján (ha nem jönne meg) csinálj egy terhességi tesztet. Nekem egyébként volt más éles szúró fájdalmam együttlétkor illetve utána, de tudom az okát: sok levegő került be "oda". De mivel másnap is visszatért neked, szerintem gyulladás sem kizárt, amit pedig nőgyógyásznak kéne látnia.
2013. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 isabel25 válasza:
100%
Peteéréskor is szokott pecsételés és mellfeszülés lenni.lehet hogy csak azért. Ugyanakkor van aki terhesség alatt is menstruál. Olyan is előfordul, hogy úgy van spontán vetélés, hogy nem is tudsz róla, hogy terhes voltál.szúró fájdalom meg fronttól is lehet nekem szokott lenni, de nézesd meg dokival ha nem múlik és csinálj tesztet most is.
2013. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!