Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hüvely gombám van?

Mit csináljak hüvely gombám van?

Figyelt kérdés

az az érzésem hogy hüvely gombám van...viszket a puncim sok a folyásom és a szőrömön morzsáslódó darabkákat szedek le..ráadásul meg néztem a folyásom ami sok is és mikor meg néztem az ujjammal hogy milyen színű rá kentem a wc papirra és takony zöld színe volt..és az állaga is túrós

be kentem magam canesten combival.tudom szart se ér ilyenkor de nekem be szokott válni. ilyen zöld színű azt hiszem most van először. a lényeg hogy csak 25-én tudnék anyával el menni a nő dokihoz mert nem Magyarországon élek és 25-én már ott leszek. de addig mit csináljak?:(

12/l


2013. okt. 16. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

natur joghurt.

Majd borotváld le a pinádat.

2013. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
xDD kösz ez zép meg fogalmazás volt:D amúgy nem borotválhatom.. 1. anya nem engedi:D (jogosan) 2.meg volt hogy le vágtam ollóval egy nagy részt és viszketett mint az állat. (inkább szúrt)
2013. okt. 16. 16:38
 3/21 anonim ***** válasza:
anya nem engedi jogosan. kifejtenéd?
2013. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

így senki nem fogja kinyalni a szőrős pinádat...

A túrós váladékról ne is beszéljünk.. Fúj!

2013. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szánalom.HIBÁZTASSATOK MÁR MERT EL KAPTAM EGY FERTŐZÉST XDDDDD azért nem mert minek borotváljam le?
2013. okt. 16. 16:51
 6/21 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz kellene menni. Kőkorszaki szőrős csaj. :)
2013. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
írtam hogy nem tudok most menni ókori válaszoló:)
2013. okt. 16. 16:57
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla, de mindenképpen jó lenne minél előbb orvoshoz menni.
2013. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
:) mit tudnék tenni ellene? pénteken úszás...ráadásul már 4x nem úszok.mert meg volt vagy beteg voltam stb:S
2013. okt. 16. 17:04
 10/21 anonim ***** válasza:
Kenetvétellel lehetne csak megállapítani, hogy pontosan mi a baj, és milyen kezelésre van szükséged! Azokkal akik nem normálisan válaszoltak, ne foglalkozz!
2013. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!