Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már hüvely gombám, tudom...

Volt már hüvely gombám, tudom milyen érzés, valamelyik nap éreztem hogy az lesz. Folytatom alul?

Figyelt kérdés
mar pár napja oylan érzés volt, de gondoltam hogy a biztosra megyek ezért 3nap után úgy döntöttem hogy lemegyek a hüvelytablettáért, de közben megjött, elég rossz volt egyszerre a kettő de túlélhető, nem tudom mennyire van összefüggésben, de elkezdett a végbelem környéke viszketni, nem tudom hogy átterjedhetett e a gomba vagy mi lehet? Elég kellemetlen, kiprobáltam a canesten krémet, de úgy tünik nem hat. van valakinek ötlete hogy ez mitől lehet?
2010. nov. 24. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos attól még, hogy kitapasztaltad a hüvelygomba tüneteit még nem biztos, hogy azt kaptad el. Arról nem is beszélve, hogy nem véletlenül nem szabad menstruáció alatt hüvelytablettát használni. Nyitott a méhszáj és akármi feljuthat aminek nem kéne.

Ezzel mindenképpen dokihoz kéne menned.

2010. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mond el ezt mind az orvosnak ő adni fog kúpot amit akkor használj el amikor már nem mentruálsz
2010. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem voltam egyértelmű!szóval amikor megjött nem használtam a tablettát,az elég rossz volt egyszerre a kettő-t úgy értettem hogy a hüvelygomba és a menses.

amugy 100% hogy gomba volt,sajnos elég sokszor volt már

2010. nov. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!