Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk gyereket és nem tudom hogy ez a folyás akadályozza e a teherbe esést?

Várom a válaszokat!



2013. okt. 17. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen folyás. Ha nem fertőzés miatt van,hanem a hüvely természetes tisztulása,akkor nem befolyásolja. De egy fertőzés,gyulladás befolyásolhatja.
2013. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdés " Mit lehetne tenni? helyett AKADÁLYOZZA?"
2013. okt. 17. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem, amugy sem árt baba vállalás elött elmenni alap nögyógyászati kivizsgálásra. Ha valami gond van akkor a nőgyóygász ad rá valamit. Remélem tudod hogy valamnennyi folyás normális mivel igy tisztul a hüvelyed.
2013. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az orvosnak mondtam, szeretnék babát és szeretném ha megvizsgálna. Doki azt válaszolta ,hogy nem tudd megvizsgálni mert nem ez a feladata. ( ultrahang stb..)
2013. okt. 17. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Válts orvost. Igenis ez a feladata.
2013. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Micsoda orvos lehet ez!!!
2013. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az lesz váltani fogok dokit! Ha azt mondta nem az ő feladata akkor segìthetett volna hogy merre induljak el! nah, mindegy! Keresek egy masik orvost es kesz! Maszek orvos az jo? Azt mondtak oda kene elmenni.
2013. okt. 18. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:
hát tény hogy jobb a maszek orvos, de azért van sok sztk-s is aki tisztességes és rendesen megvizsgál. Ez jó hogy nem ez a feladata. Én tuti rákérdeztem volna hogy akkor mi??? Ha odamész hogy van folyásod akkor is meg kell vizsgálnia hogy ez normális-e.... De egy ilyen orvostól ne várj sokat. Inkább keress egy rendeset. Ha azzal mész oda hogy tömje be a fogad arra azt modnom hogy igen nem az ö feladata, na de ez????
2013. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Keresni is fogok! De maszek dokit! Tenyleg nem ertem a dokit , en ugy pislogtam mint a hal a szatyorba amiket mondott.


Szerintetek teherbe lehet esni ugy hogy menszi utan 2-3 nappal egyutt van a parjaval?

Maszek orvosnak mennyit kell fizetni korulbelul (mar ha kell)?

2013. okt. 18. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Maszek orvosnál szabott tarifa van,úgyhogy kell fizetni,hogy mennyit? Változó. De tény,hogy állami rendelőben is lehet jó orvost találni. Ahol laksz kérdezz utána betegektől,hogy van-e ilyen a közelben. Ha nincs akkor keress egy magánorvost. De azért ott is vannak,akik kevésbé értik a dolgukat. Én dolgoztam nőgyógyászaton,az egyik orvosunk nagyon kedves,igazi úriember volt,emberileg nagyon szerették a betegek,de szakmailag nem állt a helyzet magaslatán. Ha "komplikáltabb" beteg jött gyakran kért a vele párhuzamosan rendelő kollégájától segítséget. Volt magánrendelése is,én csak arra lettem volna kíváncsi,hogy ott kitől kért tanácsot.

Ezt csak azért írom,mert ha magánorvos mellett döntesz,neki is érdemes "utána" érdeklődni.

Teherbe esni elméletileg bármikor lehet,akár még menzesz előtti napokban is(mert soron kívüli peteérést válthat ki nagyon sok minden,pl. az orgazmus is. Lényeg az,hogy ne "görcsöljetek" rá a dologra,ne ez kösse le minden gondolatotokat,mert ez többnyire inkább hátráltat,mint segít.

2013. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!