Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen el lehet egyedül...

16 évesen el lehet egyedül menni nőgyógyászhoz, ugy hogy a szülőknek ne számoljon be?

Figyelt kérdés
Anyu a gyereknőgyógyászaton jelentett be, és ő nem tud velem jönni, egészségügyi problémám van, és ott ugye az orvos látni fogja hogy már nem vagyok szűz, de anyunak még nem mondtam ezt, és ugye az orvos nem fogja ráirni semmire, és nem értesíti a szülőket erről?
2009. nov. 11. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nemfogja ráírni semmire sem h nemvagy szűz, kivéve hogyha a vizsgálat ezt megindokolja.
2009. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek


alapvetően nem íj ará semmire

2009. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyébként pedig ha nincs rá jó oka, akkor az orvosi titoktartás miatt nem is mondhatja el, ha jól tudom.
2009. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cisztám van, de gondolom oda nem szükséges, hogy tudják hogy szűz vagyok-e vagy sem, vagy mégis?
2009. nov. 11. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

alapvetően nem.

de lehet ultrahang lesz, akkor ez meg ki se derül.


(de ha oda fel nyúlna mondjuk és szóba kerülhet esetleg amiatt, hogy van azaz volt ott az a hártya és hogy lehet mondaná, h kicsit vérezni fog v ilyesmi, amúgy tökre mindegy neki)

2009. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!