Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 évesen elmehetek egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen elmehetek egyedül nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
igen, de attól még nem jutsz be.
2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lehet szülői felügyelet nélkül elmenni egy minimum 14 ( annál csak több..) évesnek????

én eddig ugy tudtam el lehet menni egyedül is egy bizonyos év felett.

2011. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem gond nélkül, bár nem tudom biztosra
2011. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Nehogy megpróbáld,mert behurcolnak Afganisztába szülésznőnek.
2011. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14-18 éves korig korlátozottan cselekvőképes fiatalkorúnak minősülsz, bármely nőgyógyászaton kötelező fogadniuk és ellátniuk, akár fogamzásgátlót is felírni...ha műtéti beavatkozásra van szükséged (pl, abortusz), akkor ahhoz kell a szüleid beleegyezése
2011. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
31%
18 éven aluliakat nem szolgálnak ki!! szopó!
2011. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyne mehetnél. Én 16 éves korom óta egyedül járok. Csak akkor kell szülői beleegyezés, ha vmi komolyabb beavatkozást kell végezni.
2011. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a kérdés aktuális, de nem szeretném, hogy ha valaki a későbbiekben a sok barom miatt aggódjon.


Tizenhét éves korom óta járok nőgyógyászhoz, az elejétől kezdve szülő nélkül mentem, apám tudott róla, anyám nem. Soha nem kérdezte meg a nőgyógyászom, hogy van e velem valaki kint, aki felnőttkorú, és fogamzásgátlót is úgy írattam, hogy csak a párom kísért el. Csak műtétekhez kell szülői engedély - például abortusznál is.

2014. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!