Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérésről Tényleg igaz,...

Peteérésről Tényleg igaz, hogy ha egy nőnek sok a folyása akkor peteérése lesz? Hogy lehet meg tudni, mikor van peteérése egy nőnek? (számoláson kívül) Igaz, hogy vannak jelei, ha peteérés lesz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
En eszrevettem, bar nem figyelem, de logikus is.
2013. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

vagyis?

ebből sok mindent nm tudtam meg :S

2013. okt. 18. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
a folyás ilyenkor általában tojásfehérje állagú. nyulós nyálkás. Ez peteérésre utalhat, de nem mindig van peteérés attól hogy van ilyen nyák. Sok nőnek fájdogál is a petefészke ovu-kor. Innen is tudja hogy épp peteérse van.
2013. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hallottam valamilyen teszt is van ami kimutatja a peteérést. Ez igaz? Ha igen akkor mi a neve?
2013. okt. 18. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ovulációs tezstnek hivják. Több napig kell nézni. Ugyanolyan rápisilős tezst mint a terhességi teszt. Rendszeres a ciklusod? Mert ha igen akkor nem nagy ördöngösség megtudni mikro van ovud. Ha meg rendszertelen akkor ki kell vizsgáltatni magad, mert valószinüleg hormonális goond van és addig ugysem sikerül amig az nincs rendben.
2013. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeres a menszim.
2013. okt. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!