Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán peteérés mitől van?...

Spontán peteérés mitől van? És vannak esetleg jelei?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

PL. szextöl, megeröszakolástól - azaz a legtöbbször valamilyen erös - pozitiv vagy negativ - érzelmi csúcstól, maga az aktus váltja ki.


Jele nincs, legfeljebb, ha akkor nem védekeztek, akkor rövidesen terhességi tüneteid lesznek.

2013. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem most volt nemrég ilyesmi ami annál is inkább fura, mert nem éreztem most semmit, holott peteérésnél pedig szoktam (egy napig tartó erősebb hasszúrás, megváltozott hüvelyváladék) ilyenem is volt jan.31-febr.1 és akkor nem voltunk együtt a férjemmel de febr.6-7 viszont igen és 15-16 án teszteltem egy nagyon halvány pozitivat 10 es teszttel.

Peteérés tüneteit éreztem febr.1 én egyértelműen,de aztán lehet nem lett belőle semmi, de ezekszerint 5-6 nappal később is volt még egy peteérés.

Febr.15 re vártam volna a mensit amúgy de nem jött meg.

2013. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyesmi volt, nagyon erős orgazmus. És csak annyi, hogy az első terhességemet egyszerűen megèreztem, tünetem nem volt csak feszült az alhasam. Most viszont ugyanolyan megérzésem van, és feszül az alhasam. Peteérésem viszont a hétvégèn volt, ez az aktus viszont 2 hete. Emiatt elgondolkoztam ezen....
2013. márc. 4. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor két hét múlva már kimutatja a teszt.
2013. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!