Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kemény a mellem és fáj...

Nagyon kemény a mellem és fáj is. Van benne egy nagy csomó. Mit csináljak? 14/l

Figyelt kérdés
Olyan mintha az egész mellem egy csomóból álna. Emellett még nő is ugyhogy fáj. Nagyon meg vagyok ilyedve!!

2013. okt. 19. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Kezd a háziorvosnál, és ő ad beutalót ahová jónak látja. Ne halogasd, bármi oka lehet!
2013. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Figyelj, kislány! Ez nem játék. Azonnal menj el orvoshoz vele!
2013. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem merem anyának megmondani mert meg akarná nèzni és annyira ronda a mellyem hogy még a saját anyàmnak sem merem megmutatni nem hogy egy idegen embernek.
2013. okt. 19. 18:46
 4/29 anonim ***** válasza:

Most nem számít, mered, nem mered! Mutasd meg anyukádnak!

Ő is nő, aki megszült, pelenkázott, minden porcikádat ismeri..Menj, és mutasd meg neki!!

MOST nem lehetsz szégyenlős, sokkal több múlik azon, hogy időben felismerjék a bajt!

Na, INDULJ! Aztán írd meg, mi volt! Bátorság!

2013. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
majd holnap mert ma a mamámnál vagyok.
2013. okt. 19. 18:57
 6/29 anonim ***** válasza:
Azért mutasd meg anyukádnak de 99.9% hogy normális és csak azért van mert nő a melled. Nekem is volt annó, mindkét mellemben amikor elkezdett nőni, fájt is ha megnyomtam. Pár hét alatt ez elmulik, sok lánynak van, sőt néhány fiúnak is. A hormonok okozzák. De azért mondd el anyukádnak de ha el is mentek orvoshoz ezt fogja mondani, de megnyugtatóbb ha ö mondja ezt. Hidd el elég gyakori az orvos tudni fogja mitől van. 29/N
2013. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra, de mindenképpen menj orvoshoz, mert biztosat csak ő mondhat!!!
2013. okt. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
6# te komolyan azt állítod hogy normàlis hogy tiszta kemény a mellem?!!!!!????!!! de már egy jó ideje ilyen csak nem foglalkoztam vele különösebben csak most hogy jobban megtapogattam.
2013. okt. 20. 07:31
 9/29 anonim ***** válasza:
Nos, nekem is ilyen. Elmentünk dokihozg. Megnézte és azt mondta hogy ez teljesen normális, ezek a mirigyeim.
2013. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Semmi bajod sincs, ez teljesen normális a korodban, a fejlődéstől van, mirigyek be be gyulladnak ilyenkor.

Majd elmúlik.

14 éves korban nincs még rosszindulatú daganat és az nem is fáj, csak a végső stádiumban, aminek viszont rengeteg egyébb tünete is lett volna már.

Szóval nyugi!

2013. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!