Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bikinivonalnál begyulladt egy...

Bikinivonalnál begyulladt egy szőrtüsző, piros volt aztán elmúlt. Pár napja ugyanott egy csomó keletkezett (elég nagy és kemény) nincs "kivezető nyílása". Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Fáj,érzékeny is.ha nem múlik bőrgyógyászhoz vagy háziorvoshoz menjek vele?
2012. júl. 12. 18:02
 1/5 bibus26 ***** válasza:
Én a bőrgyógyászt javasolnám.De előtte próbáld ki,hogy jó meleg vízben áztatod egy kicsit,ettől felpuhul,és ki tudod nyomni.Lehet bepisilsz(ezért kádba csináld:)),deha sikerül,utána gyorsan elmúlik.Körömvirág krémet is kenhetsz rá.
2012. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
menj el vele orvoshoz, de minnél hamarabb, felnyitják neked érzéstelenitéssel és utána jó lesz, nekem is volt ilyen csak nekem három és a combomon (szőrtüsző gyulladás)én vártam, hogy elmúljon de nem múlt csak nagyobbodott 2és fél dl gennyet ürítettek az egyikből, de a többivel elmentem hamarabb és az nem volt olyan súlyos, de mindegyikket felnyitották...Szerintem menj minnél hamarabb.
2012. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Második voltam amugy az ilyet nem szabad nyomkodni egyáltalán mert attól jobban begyullad (orvos mondta hogy nem szabad) ez csak jó tanács, tudom milyen fájdalmas
2012. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nyomkodni nem fogom,félek hogy csak rosszabb lesz.A felnyitás hogy történt?Kis vágást ejtettek?
2012. júl. 12. 20:19
 5/5 anonim válasza:
Adnak lidokaint közvetlen a szőrtüszőbe, kicsit megvágják kinyomkodják belőle a váladékot utána a tokot majd raknak bele tampont, le ragasztják és kész, utána kicserélik a kötést, utána gyógyulgat.. röviden ennyi
2012. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!