Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk, sajnáljátok a lányokat...

Fiúk, sajnáljátok a lányokat amikor menstruálnak?

Figyelt kérdés
fejtsétek ki ha igen,miért:DD és ha a csajotoknak megvan akkor közli veletek?:D kevesebb kedvvel találkoztok a barátnőtőkkel amikor tudjátok h megvan neki? (pl ha hisztis) vagy ilyenkor ti is próbáltok nagyon kedvesek,romantikusak lenni velük? Pl átölelitek és ráteszitek a kezeteket a hasukra.. Előre is köszi:D
2013. okt. 22. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Én igaz hogy nő vagyok. De válaszolok ha nem gond. A férjemnek szoktam mondani pl. Délelőtt hogy jaj megint megjött... délutàn megszólalok hogy fàj a hasam. Erre megkérdezi mitől? Annyira sajnál hogy el is felejti hogy 2órával előtte mondtam hogy megjött... :D nem sajnálnak ez nekik természetes és túlzàsnak tartják ha szenvedünk mert fáj.
2013. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát az én kedvesem nem ilyen, ő mindig mondja, hogy "szegénykém", meg hogy mivel tudna egy kicsit segíteni.
2013. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Többek között ezért is jobb a női nőorvos, mert pontosan ilyen dolgokat is sokkal jobban meg tud érteni mint egy férfi, akinek sose volt ilyesmi problémája. Nekem az van és tényleg azonnal érti mit akarok mondani neki.
2013. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem általában igen, pont úgy, mint egy fejfájásnál.


Amúgy honnan is tudhatnák, hogy milyen érzés az?

2013. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Első vagyok. Nekem is mondja hogy szegény szerelmem. Meg megsimogatja de ennyi. 1 óra múlva elfelejti pedig nekem akkor is fáj.
2013. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Engem nem sajnál a férjem, de ne is sajnaljon. Ez egy természetes dolog. Kímél olyankor, ha kérem hogy pl a hajolgatos hazimunkat ő csinálja inkább, akkor segít. Akkor sem sajnált, mikor szultem - kétszer is, hanem ott volt és támogatott, segített. A sajnálattal nèni mentem volna sokra.


Noi doki, hat volt olyanhoz szerencsém, aki úgy vizsgált, hogy fájt, es mikor ezt szóva mertem tenni kioktatott, hogy nem fajhat. A mostani dokim meg sose mondta, hogy mi az, amit erezhetek, es mi az, amit nem, viszont empatiabol annak ellenére csillagos otosre vizsgázott nálam, hogy férfi. A szülésznő pl szülés alatt hiába látta, hogy alig birok felállni a labdarol, megvarta míg felszenvedem magam valahogy az ágyra, hogy bekosse az infúziót. Pedig nő. A doki viszont azonnal nyújtotta a kezét, hogy felhuzzon, mikor bejött megvizsgálni. Szóval az empátia baromira nem a nemtol függ. Az oké, hogy egy tini, ha amúgy is gátlásos, keressen női orvost, de az sajnos nem feltétlenül igaz, hogy empatikusabbak a nok. Nemelyikuknel a saját tapasztalat inkább bekorlatoz, mint megertove tesz (ha nekem nagyon fáj, neked se... )

2013. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
*nem faj
2013. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. okt. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!