Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor jött meg az első...

Nektek mikor jött meg az első mensitek? Mikor? (este. ) hol? éreztétek amikor megvolt? Valakinek cikis story mensivel?

Figyelt kérdés
bocsihogy ennyit kérdeztem!! :)

2013. okt. 22. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

14 voltam, ebéd után. persze, hogy éreztem :D

fú, én akár könyvet is írhatnék, annyi ilyen ciki sztorit ismerek. ide most nem írok többet, mert komolyan regényhosszúságú lenne... ez van, ilyen a menzesz.

2013. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13,5 voltam, délután, otthon, és kicsit éreztem
2013. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam és reggel amikor elmentem wc-re akkor a bugyim teljesen barna volt, először nem értettem mi a rák az, azhittem besz*rt*m és bugyit csréltem de dél körül megint elmentem wc-re és akkor is olyan volt és én hülye akkor jöttem rá h megjött xdd furcsa volt mert már annyira vártam meg mindig néztem a bugyimat h megjött-e már , és amikor megjött akkor meg észre se veszem xd na mind1 vicces volt :DD 14/L
2013. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 evesen a taborban..ezzel csak az volt a gond hogy volt a tábornak medenceje es voltak vizi jatekok es lattam hogy mindenki jol erzi magat es en meg kibt ulok..://én nagyon vartam de amikor megjott nagyon nem orultem..reggel vettem eszre nagyon megijedtem mert eros volt..
2013. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
13 évesen, egy táborban, napközben, nem éreztem semmi előjelét, nem is fájt a hasam. Elmentem wc-re és néztem, hogy ne mááár :D csak ne most! Pedig előtte emlékszem mennyire vártam, mert kicsinek éreztem magam nélküle. Egyszer nem számítottam rá, és akkor :D
2014. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

12, aludtam. Reggel felébredtem, és csak később vettem észre h kezdődik valami, amikor levettem a pizsim. Nem lett smink

semmi olyan,csak a pizsi nadrágom kicsit. (azóta is mindig így jön még) nem, nem éreztem. :)

2014. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 voltam. Suliban volt és aznap még fellépésem is volt."Nagyon örültem". Szerencsére nem fájt és fekete volt a fellépős nadrág így nem lehetett probléma belőle.
2014. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Novemberben, itthon. Előző éjjel már fájt a hasam, de először nem gondoltam, hogy amiatt 😂 Éppen leckét írtam, mikor észrevettem, hogy sokkal nedvesebb ott lenn a kelleténél. Ekkor már összeállt a kép, kimentem wc-re, és betettem egy betétet. Cikis sztorim egyelőre nincs.

13/l

2017. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!