Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt szeretném tölletek kérdezn...

Azt szeretném tölletek kérdezni, hogy volt ovuláciom de nagyon fájtak a melleim pont abban a stádiumban 10-14 nap között, és az tegnap elmult de hányingerem lett most eddig csak a mellem fajt. Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
26-27 napos beteg vagyok.És ovulácio után hányinger jött elé igaz, hogy a párommal csináltuk de nem élvezett belém és most hányingerem van s undorodom de ovulaciokor sem fájt semmim felfáztam és az bekevert és most 29. es kb 10nap mulva beteg kell legyek de a hányinger tegnap kezdödött az lehet, hogy a felfázási kupp hormonzavart csinált?
2013. okt. 23. 15:22
 1/9 A kérdező kommentje:
egyéb nem fájt csak a melleim...
2013. okt. 23. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Jézusom...!

Próbáld már meg légy szíves magyarul is leírni a problémád.

2013. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ha nem érted ide is le irom.hogy lejárt a pete érésem de most lett hanzingerem utánna ez mitöl van?

csak le irtam hogy mikor kell beteg legyek

2013. okt. 23. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 26-27 napos beteg vagy?
2013. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
26-27 nap utan jon meg...de felfaztam es meg valtozott 29 re!es most nem tudom el donteni,hogy a felfazasi kupptol vagyoke roszul vagy meg pete eresem van..mitol lehet???4 napja pete eresem volt es 2 napja hanyingerem van delutanonkent..na meg a kupptol kesett amenim elozo honapban mitol van??valaki segitsegenn
2013. okt. 23. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért írtad, hogy beteg vagy?
2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit hívsz te peteérésnek?
2013. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kúp

olyan nincs, hogy kupp

és a felfázásra kapott kúp nem hinném, hogy hormonzavart okozna, tekintve hogy általában nincs benne hormon... olyat ritkán adnak

a menstruáció meg nem betegség, és ma már nem kell félni kimondani

egy névtelen oldalon meg aztán pláne nyugodtan leírhatod

a kérdésed sajnos továbbra sem világos

mitt nevezel peteérésnek, mi köze van a peteérésnek a hányingerhez?

2013. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10-14 ik napom kozotto roszulet......es mellfajdalom es utana hirtelen hanyinger undor
2013. okt. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!