Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellemben? Mi lehet ez?

Csomó a mellemben? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy fájt. Lehet hogy én, vagy a barátom megnyomtuk. Most jött meg, gondoltam arra is, hogy azért fáj a cicim. Máshol már nem fáj, csak ott.


Nem tudom, hogy azért fáj-e, mert piszkálom, vagy amúgy is. Néha szoktam nézegetni, tapogatni, nem tudom hogy milyen a normális, és milyen, ha csomó van benne.


Most nem tudom, hogy mi is ez, lehet, hogy csak egy tejmirigy, vagy valami meg van dagadva, megütöttem, vagy megnyomtam, és azért fáj, és bedagadt, mert piszkáltam, vagy valami baj van? Szárazbab nagyságú kb.


18 éves vagyok. Ilyen korban is lehet baj? Menjek orvoshoz?


Borzasztóan hullik a hajam, egyszerre 30-50 szál is, és a nyakamon, hajtövemnél fájó nyirokcsomóim vannak. Lehet ezeknek valami köze hozzá, vagy csak beképzelem magamnak?


Előre is köszönöm a normális válaszokat, kezdek nagyon félni..


2013. okt. 23. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, lehet hogy a melledben is nyirokcsomót tapintasz. Egy labor vizsgálat nem ártana.
2013. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A háziorvos megállapítja, hogy a nyirokcsomóid gyanúsak-e. Az emlőben levő csomó természetét tapintással nem tudja felmérni, de ad beutalót emlő ultrahangra.

Ilyen fiatal korban rosszindulatú daganat előfordulása nagyon ritka. Ami meg a hajszálvesztést illeti, napi 100 szálig normális. Nézz utána a neten, írd be a gógliba, hogy hajhullás.

2013. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy száz szál normális, de egyszerre a kezemben marad 40 hajszál, minden hajas körülöttem, és kb a harmada kihullott egy hónap alatt... Ilyen nyirokcsomós dolog is volt régebben, de akkor vplt torokgyulladásom, vagy valami amire rá lehetett fogni, de most nincs semmi, ezért félek...
2013. okt. 24. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos a nyirokcsomó, majd a ciklusod változásával el fog múlni.
2013. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nyakam, hajtövem a mensi miatt van tele kemény, fájó nyirokcsomókkal?
2013. okt. 24. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető.

Ha elmúlik a mensi után, akkor biztos.

2013. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bepánikoltál, mi itt úgysem tudunk megnyugtatni. Menj el a háziorvosodhoz!
2013. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!